relaxace_wellness.jpg

Wellness & Spa

Využijte pohodu, relax a načerpejte nové síly v bohaté nabídce našich Spa procedur. Osvěžte se a „dobijte baterky„ ve whirlpoolu, finské nebo parní sauně, sluneční louce, infrakabině nebo parním boxu, případně příznivě ovlivněte funkce vnitřních orgánů a činnost nervového systému v Kneippově chodníku.

masaze.jpg

Regenerační procedury a masáže

Regenerační terapie zahrnuje širokou nabídku procedur na moderních přístrojích od společnosti BTL, která se řadí mezi špičku na trhu pro regenerační a fyzikální terapii. Můžete využít přístrojovou lymfodrenáž, ultrazvuk, magnetoterapii, elektroléčbu, laser, oxygenoterapie – inhalace kyslíku, Hydrojet medical – suchá vodní masáž, rašelinové a parafínové zábaly, terapeutickou matraci Biosynchron a vodní masáž horních končetin.

skupinova_cviceni.jpg

Skupinová cvičení a individuální péče

Individuální péče zahrnuje měření tělesného složení na přístroji In Body a následný nastavení péče dle požadavků a potřeb zákazníka včetně nutričního poradenství. Do této oblasti lze zahrnout také speciální nabídku Kinesiotapingu.

ostatni.jpg

Firemní programy

Individuálně a cíleně nastavená prevence pro vaše zaměstnance může pozitivně ovlivnit jejich zdravotní stav, výkonnost, a tím i celkové výsledky firmy. V Centru zdraví nabízíme ve spolupráci se specializovanými lékaři systém preventivních prohlídek, na základě kterých je sestaven individuální program péče na míru potřebám každého zaměstnance. Tento systém je možno po dohodě rozšířit i na rodinné příslušníky vašich zaměstnanců.